Відгуки Detoxic

 • Марія
  У мене часто хворів шлунок, і були проблеми зі стільцем. Я пішла до фахівця, після здачі аналізів з'ясувалося, що у мене паразити. Ймовірно, із-за собаки, яка живе вдома. Вилікувати неприємні симптоми допоміг . Всього капсула, її треба приймати щодня. Через тиждень я знову активно бігала вранці. А через місяць аналізи підтвердили, що гельмінтів немає.
  Detoxic
 • Гордій
  Зіткнувся з хробаками вперше. Я не міг зрозуміти, як вони змогли з'явитися. Поміркувавши, я зрозумів, що заразився ними, перекушуючи сирими овочами і брудними фруктами. Я втратив 8 кг за короткий період. Мене мучила постійна слабкість і головний біль. Потім пішов в лікарню, але виписані ліки не допомогли позбутися від черв'яків. Я бачив рекламу Detoxic в інтернеті. Вирішив спробувати, тому що здоров'я стало гірше. У результаті через місяць після застосування паразити зникли.
  Detoxic
 • Софія
  Мій дитина заразилася в дитячому саду. Лікарі призначили протипаразитарні препарати. Але син не міг їх пити, її постійно нудило від цих ліків. Вони були нестерпно гіркі. Подруга порадила вона їм своєї дитини вилікувала. Замовила препарат на сайті. Стала поїти дитину. У нього неприємного смаку немає, і блювоти у сина не було. Через десять днів здали аналізи, яйця глистів не знайшли.
  Detoxic
 • Владислав
  Detoxic працює, виганяє паразитів. Мені він дуже допоміг, я позбавиться від лямблій. Після видалення цього організм відновлюється. Одне з його переваг – відновлення пошкоджених хробаками тканин. Мені дуже подобається цей продукт, тому що він безпечний, не має побічних ефектів.
  Detoxic
 • Злата
  Заразилася глистами від кота. Він іноді тікає на вулицю. Десь заразився сам, і мені приніс. Намагалася лікуватися звичайними препаратами, які виписав лікар, але погано їх переносила. Знайшла в інтернеті препарат Detoxic. Замовила, пропилу його місяць. Препарат переноситься добре. Аналізи показали, що я здорова.
  Detoxic
Рейтинг Detoxic
4.2
26